KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM.

Opublikowano Grażyna Garnczarek

Dla dzieci 6 grudnia jest bardzo wyczekiwanym dniem, gdyż czekają  na wymarzoną paczkę lub prezent od św. Mikołaja. W naszej szkole już od rana panowała atmosfera wyczekiwania, a nawet zniecierpliwienia.

Aby zwrócić uwagę dzieci na to, co w tym dniu jest najważniejsze, Mały Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów klas I - III  ,,CZAPKI DOBROCI", przekonując ich równocześnie do tego, iż ,,KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM", wystarczy tylko być dobrym, jak św. Mikołaj.

To działanie Małego Samorządu Uczniowskiego było okazja do przekonania uczniów , aby w swoim postępowaniu  kierowali się dobrem i prawdomównością i chętnie nieśli pomoc potrzebującym.

Opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego: Grażyna Garnczarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.