Klub Czterech Żywiołów nadal działa!

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Grażyna Garnczarek

 

Mali Odkrywcy

 

  

W roku szkolnym 2014/15 uczniowie obecnej klasy II przystąpili do ogólnopolskiego, nowatorskiego projektu przyrodniczego pod nazwą "Klub Czterech Żywiołów".

 

 

Celem projektu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przyrodniczych uczniów oraz promowanie postaw ekologicznych, rozbudzanie ciekawości świata, chęci dociekania i eksperymentowania.

Na spotkaniach Klubu uczniowie prezentowali wykonane zadania w zależności od charakteru wybranych działań w zakresie czterech żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi. Strefa Klubowicza obejmowała także dydaktyczne gry i zabawy multimedialne. 

Podsumowaniem działalności Klubu było przystąpienie do ogólnopolskiego konkursu internetowego, w którym należało zamieścić dokonania i prace uczniów. W efekcie końcowym nasi uczniowie zajęli 21. miejsce na 278 zgłoszonych szkół. Nie ulega wątpliwości fakt, że był to duży sukces dla Małych Odkrywców. Klubowicze wraz z wychowawcą serdecznie dziękują wszystkim, którzy oddawali na nich głosy, a tym samym promowali Szkołę Podstawową w Pątnowie. 

Uczestnictwo i aktywność w Klubie była dla uczniów tak niezwykłą przygodą, że w roku szkolnym 2015/16  kontunuuje on swoją działalność w myśl hasła:

"Ziemia, Ogień, Powietrze, Woda,

to wspaniała jest przygoda!"

Opracowanie: Grażyna Garnczarek

  Koryto rzeki  Prezent dla Ziemi Model starego wiatraka     

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Klub Czterech Żywiołów nadal działa!. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free