CERTYFIKAT

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

Z wizytą w muzeum w Ożarowie

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

Na początku lutego uczniowie klas szóstych w ramach realizacji podstawy programowej historii wybrali się na wycieczkę do Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. Oto krótka fotorelacja.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Opublikowano Małgorzata Raducka

bezpieczny internet

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.

Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka.

DBI 2020 odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.

Czytaj więcej: Dzień Bezpiecznego Internetu

Żywa lekcja historii

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

12 grudnia 2019 roku uczniowie starszych klas wzięli udział w żywej lekcji historii dotyczącej okresu II wojny światowej.