Uroczystość Pasowania

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Przedszkole w Pątnowie
Opublikowano Martyna Blabuś

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka"  dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci i rodziców.

 

zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Uroczystość Pasowania. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free