Witaminki, Witaminki

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Przedszkole w Pątnowie
Opublikowano Martyna Blabuś

Przedszkolaki z grupy młodszej   doskonale  wiedzą,  że  aby  być  zdrowym  należy  się  prawidłowo  odżywiać.  Z  myślą  o witaminkach, 3 października  postanowiły  zrobić  wraz  ze  swoimi  paniami  koktajl  owocowy oraz pyszny sok. Aby  jednak  sprostać  takiemu wyzwaniu  dzieci  zapoznały  się  z  wyglądem,  budową  i  działaniem  urządzenia, które pomogło nam w tym zadaniu.  Miksowanie okazało  się niezwykle proste.  

 Uśmiech  na  twarzach  dzieci  gościł  przez  cały  proces  przyrządzania  koktajli i soków,  a  jeszcze  szerzej  uśmiechnięte  buzie  pojawiły  się  po  wypiciu  pysznych,  a  jednocześnie  zdrowych  napojów. Była  to  prawdziwa  ,, bomba  witaminowa ''.

 

zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Witaminki, Witaminki. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free