We wtorek 6 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego w Popowicach odbył się  Piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez rodziców.  Dzień zaczął się od poczęstunku w formie szwedzkiego stołu , co bardzo podobało się dzieciom, ponieważ w każdej chwili mogły zjeść swoje ulubione przekąski. Następnie każdego dziecko mogło skorzystać z zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, była to największa atrakcja pikniku, ponieważ wszystkie dzieci bardzo lubią taką formę zabawy. Przedszkolaki bawiły się świetnie podczas pikniku i harców na dmuchanej zjeżdżalni.

Kolejnym punktem zabawy było ognisko. Każdy chętny przedszkolak mógł samodzielnie usmażyć  kiełbaskę lub zjeść już przygotowaną przez rodziców. Ten dzień był wspaniałym czasem dla najmłodszych, pełnym uśmiechu, zabawy i radości. Bardzo dziękuję rodzicom za przygotowanie wszystkich atrakcji dla dzieci.

Zdjecia