Dzień Dziewczynek

Drukuj
Kategoria: Przedszkole w Kamionce
Opublikowano Izabela Majchrzak

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek jest to coroczne święto obchodzone 11 października. Głównym celem tego święta jest podkreślenie roli i wyzwań przed jakimi stoją dziewczynki na całym świecie. Dzieci z naszego przedszkola celebrowały ten dzień poprzez wspólną zabawę i radosną atmosferę.

Dziewczynki brały udział w kilku konkurencjach, a chłopcy wcielili się w rolę jurorów i swoim bystrym oczkiem oceniali wykonane zadania. Przygotowane kategorie za które dziewczynki mogły otrzymać dyplom to między innymi: "Miss Równowagi", "Miss najdłuższego kucyka", "Miss szybkości", "Miss zgadywanek".

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie i miło spędzonym czasie.

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA 2 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Dzień Dziewczynek. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free