Wycieczka do lasu

Drukuj
Kategoria: Przedszkole w Kamionce
Opublikowano Izabela Majchrzak

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody dzieci wraz z panią Izą i panią Moniką wybrały się na wycieczkę do pobliskiego lasu w Kamionce. Głównym celem tej wizyty było przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las. Podczas spaceru po ścieżce leśnej dzieci szukały oznak jesieni, podziwiały różne gatunki drzew. Poprzez wzrok słuch i dotyk poznały różnorodność szaty roślinnej: drzewa iglaste, liściaste, krzewy, runo leśne.

Wycieczka ta była świetną okazją, by przedszkolaki nauczyły się prawidłowego zachowania w lesie oraz zrozumiały jak duże znaczenie ma las dla zwierząt i ludzi. 

Pełne wiedzy i niezapomnianych wrażeń oraz z leśnymi pamiątkami dzieci wróciły do przedszkola.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Wycieczka do lasu. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free