KOLEJNY SUKCES SPORTOWY

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia
Opublikowano Sabina Bąk

WICEMISTRZOSTWO CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

10 maja 2016 r. chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Pątnowie przynieśli nam kolejny powód do dumy.

Kolejny raz udowodnili , że nie tylko tworzą najlepszą drużynę w gminie ale również nie ustępują innym zespołom z terenu naszego powiatu. 
Podczas zawodów lekkoatletycznych , które odbyły się w Ostrówku wywalczyli 2 miejsce ustępując zaledwie kilkoma punktami drużynie z Osjakowa. Drugie miejsce zapewniło im udział w dalszej rywalizacji . 24 maja chłopcy z naszej szkoły zmierzą się z innymi mistrzami naszego rejonu w Zduńskiej Woli.

Należy również zaznaczyć , że NAJLEPSZYM LEKKOATLETĄ  naszego powiatu okazał się UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY - Miłosz Hanas - zdobywając w mistrzowskim stylu w czwórboju 211 punktów deklasując wszystkich pozostałych zawodników.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 KOLEJNY SUKCES SPORTOWY. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free