Konkurs plastyczny-Witold Pilecki

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Irena Mierzwiak

W październiku br. odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny ph.:"Rotmistrz Witold Pilecki-bohater niezłomny" . Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Ostrówku, która to za patrona ma właśnie bohatera II wojny światowej Rotmistrza Witolda Pileckiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie portretu bohatera stosując ciekawe techniki, pomysłowość, oryginalność. Takie kryteria spełniły dwie uczennice naszej szkoły zdobywając wysokie lokaty. Matylda Komor z klasy VIa zajęła I miejsce wykonując portret w technice rysunkowej, a Kinga Błach z klasy VII zajęła III miejsce wykonując pracę w technice grafiki. GRATULACJE !

                 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Konkurs plastyczny-Witold Pilecki. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free