SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY 'SZALONE LICZBY"

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Edyta Klimas

     W dniu 4 czerwca 2019 roku uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym     "Szalone liczby". Test, który rozwiązywali składał się z 20 zadań zamkniętych, a na jego rozwiązanie przeznaczono 60 minut. Zadania testowe obejmowały materiał zawarty w podstawie programowej dla klasy IV i V. Wyniki w poszczególnych klasach przedstawiają się następująco: klasa IV: Anna Klimas - I miejsce, Maciej Zarożny - II miejsce, Kacper Mosiala - III miejsce, klasa V: Wiktoria Błach - I miejsce, Matylda Komor i Filip Graczyk - II miejsce, Maja Dydyna - III miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator konkursu: Edyta Klimas

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY 'SZALONE LICZBY". Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free