OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Edyta Klimas

        W dniu 7 maja 2019 roku uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus". Uczniowie mieli do rozwiązania 26 zadań testowych w czasie 60 minut. Zadania konkursowe obejmowały zagadnienia zawarte w podstawie programowej określonej dla poszczególnych klas. W konkursie wzięło udział 1572 uczniów całej Polski. Wśród uczniów klas IV na wyróżnienie zasługują Anna Klimas i Kacper Mosiala, którzy zajęli 20 miejsce, a wśród uczniów klas V Maja Gagatek i Filip Graczyk - 23 miejsce w kraju. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel prowadzący: Edyta Klimas

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free