Konkurs Plastyczny"Zadziwia mnie lub zachwyca"

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Irena Mierzwiak

 

   W styczniu 2019 roku  rozstrzygnięty został XX Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.: „Zadziwia mnie lub zachwyca”, którego organizatorem był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Uczestnicy w swoich pracach mieli zaprezentować swoje zdumienie, zdziwienie lub zachwyt otaczającego nas świata ludzi, roślin, zwierząt, przygód czy zdarzeń. Na konkurs wpłynęło 133 prace z terenu województwa łódzkiego. Laureatom komisja konkursowa postanowiła  przyznać równorzędne nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych.

   Dwie uczennice naszego zespołu otrzymały nagrody: Maja Dydyna w kategorii klas IV-VI oraz Nadia Zając w kategorii klas VII-VIII oraz III gimnazjum.

         

      Nadia Zając                                Maja Dydyna

Wręczenie nagród tradycyjnie odbyło się w czasie ferii zimowych. Gratulujemy!

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Konkurs Plastyczny"Zadziwia mnie lub zachwyca". Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free