XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin

Drukuj
Kategoria: Nasze sukcesy
Opublikowano Edyta Klimas

                                                                                     W dniach 14,15,21,22 kwietnia 2018 roku odbył się XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin: Biała - Wierzchlas - Pątnów - Mokrsko.

Tematyczny turniej szachowy połączony z konkursem rozwiązywania zadań szachowych rozgrywany był w czterech etapach. Uczniowie na każdym etapie rozwiązywali zadania o zróżnicowanym stopniu trudności w czasie 45 minut. Następnie rozgrywali cztery partie szachowe rozpoczynające się od początkowej zadanej pozycji tj.: partia hiszpańska, gambit królewski, partia szkocka i obrona sycylijska.

 

  Uczniowie naszej szkoły również brali udział w tym turnieju, osiągając znaczące sukcesy. Weronika Piotrowska zajęła I miejsce w grupie dziewcząt (kategoria B), Kacper Mosiala - VII miejsce, a Damian Fuks - XIII miejsce (kategoria A).Ponadto uczeń Kacper  Mosiala uzyskał tytuł najlepszego gracza Gminy Pątnów.

Serdecznie gratulujemy wyników naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 XIV Szachowy Turniej Czterech Gmin. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free