Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.

" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."

Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

zajęcia

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dni 22.03.2019 zajęcia rewalidacyjne  w ramach projektu E-Pątnów z uczennicą klasy VIII zostały odwołane. Zajęcia powyższe zostaną przeprowadzone w poniedziałek 25.03.2019 w godzinach 13.40-14.40.

A.Maryniak-Stanek

zajęcia komputerowe

Opublikowano Irena Mierzwiak

W dniu 20.03.2019r. odwołane zostają zajęcia komputerowe "Bezpieczeństwo w sieci" dla grupy I/klasa I szkoły podstawowej.

Zajęcia koła z matematyki

Opublikowano Maria Graczyk

W dniach 8 i 15 marca 2019r w godz. 12.00 -12.45 zostaną zrealizowane zajęcia Akademii Matematycznej przez M. Graczyk z uczniami klasy II b.

zajęcia

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

Zajęcia rewalidacyjne prowadzone przez A.Maryniak-Stanek w ramach projektu E-Pątnów z uczennicą kl 8 w dniu 07.03.2019 odbędą się w  godzinach 13.40- 14.40.

odwołane zajęcia

Opublikowano Dorota Hanas

w dniach 5.03.2019r. do 8.03.2019r. zajęcia z p. I. Wydmuch są odwołane.