Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.

" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."
                                                                                         Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 LINK (Obowiązuje od 14.11.2019r.)

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK (Obowiązuje od 16.09.2019r.)

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2019/20 - LINK

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU 2018/19 - LINK

zaj. logopedyczne

Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 02.12.2019 nie odbędą się zajęcia logopedyczne z uczniami klasy VI realizowane w ramach projektu E-Pątnów.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Opublikowano Irena Mierzwiak

W dniu 03.12.2019r. zostają odwołane zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzone przez p. I.Mierzwiak w grupie kl. VII-VIII. Zajęcia te zostaną przeprowadzone w innym terminie.

koło przyrodnicze - odwołanie zajęć

Opublikowano Barbara Raducka

Dnia 18.11.19. nie odbędą się koła przyrodnicze dla klas V, VI i VII prowadzone przez p. Barbarę Raducką w ramach ,,E-Pątnów....". Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie.

odwołanie koła przyrodniczego

Opublikowano Barbara Raducka

Dnia 02.12.19. nie odbędą się koła przyrodnicze dla klas V, VI i VII prowadzone przez p. Barbarę Raducką w ramach ,,E-Pątnów....". Zajęcia zostaną odpracowane w innym terminie.

odwołane zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Opublikowano Magdalena Pawlik

14 listopada 2019 r. zostały odwołane zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu dla klas V prowadzone przez p. Magdalenę Pawlik.