Z radością informujemy, że  projekt „Nowoczesna edukacja w gminie Pątnów" który pozwolił wcześniej  na zakup  laptopów, tablic interaktywnych, przeprowadzenie dodatkowych szkoleń dla nauczycieli i zajęć dla uczniów, będzie miał swoją kontynuację.


" Uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt „E-Pątnów - lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w gminie Pątnów". Ten projekt będzie wdrażany już w październiku. Będzie realizowany w latach 2018-2020. Wysokość dofinansowania to 1 milion 366 tysięcy złotych. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli przeprowadzić zajęcia pozalekcyjne, zajęcia tematyczne, wyjazdy uczniów do różnych centrów naukowych, zajęcia z native speakerami, jak również doposażyć szkoły w nowoczesny sprzęt dydaktyczny."
 
 Wójt Gminy Pątnów, Jacek Olczyk na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej

 

zajęcia

Drukuj
Kategoria: E-Pątnów - lepsza edukacja
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W dniu 20.05.2019 roku w godzinach 13.40-15.40 odbędą się dwie godziny zajęć rewalidacyjnych dla ucz.klasy 8 prowadzone w ramach projektu E-Pątnów - lepsza edukacja. A.Maryniak-Stanek.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki kl. II - III

Drukuj
Kategoria: E-Pątnów - lepsza edukacja
Opublikowano Izabela Grondys

W dniu 17. 05. 2019 r nie odbędą się zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki kl. II - III prowadzone przez p. Izabelę Grondys.

zajęcia z fizyki*

Drukuj
Kategoria: E-Pątnów - lepsza edukacja
Opublikowano Małgorzata Raducka

W dniu 9 i 10 maja 2019 odbędą się dodatkowe zajęcia z fizyki

Zajęcia wyrównawcze*

Drukuj
Kategoria: E-Pątnów - lepsza edukacja
Opublikowano Marlena Wcisło

11 maja 2019 r. w godz. 11.15-12.00 odbędą się dodatkowe zajęcia wyrownawcze z jezyka angielskiego dla klasy 8a/b prowadzone w ramach projektu " E-Patnow.."

wyrównawcze

Drukuj
Kategoria: E-Pątnów - lepsza edukacja
Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 11.05.2019 r. w godzinach 9.00-12.00 odbędą się dodatkowe zajęcia wyrównawcze z chemii dla klasy VII w ramach projektu "E-Pątnów..."

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 "E-Pątnów - lepsza edukacja...". Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free