W drugim półroczu nasze przedszkole wzięło udział w Ekologicznym projekcie fotograficznym „Eko-Polska” organizowanym przez Przedszkole Publiczne im. K. Makuszyńskiego przy współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Szczecinku oraz Szczecinecką Lokalna Organizacją Turystyczną w Szczecinku.

W konkursie wzięły udział przedszkola publiczne i niepubliczne z całej Polski. Celem projektu było propagowanie postaw ekologicznych, pogłębianie wiedzy z zakresu ochrony środowiska, rozbudzanie zamiłowania i szacunku do przyrody, rozwijanie wśród dzieci twórczego myślenia i kreatywności. Zadaniem przedszkolaków było pokazać, jak dbają o naszą planetę. Finałowym efektem rozmów i różnorakich działań podejmowanych w ciągu całego roku z myślą o środowisku była wspólnie wykonana fotografia będąca odpowiedzią na pytania: Czym jest ekologia? Jak szanować Ziemię?

Wszystkim przedszkolakom gratulujemy wygranej!

ZDJĘCIE    DYPLOM