Kot-czyli przyjaciel z pazurkiem

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Kinga Świegot

W dniu 17 lutego w Naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Mruczków, Łatków i Milusiów było dziś bez liku. Uczniowie mieli okazję przebrać się bowiem za to tajemnicze, choć udomowione zwierzę. Chcieliśmy tym samym zwrócić uwagę na problemy bezdomności zwierząt oraz powagi w niesieniu im pomocy. Pragnęliśmy jednocześnie zachęcić do bliższego poznania tej części przyrody. Przypomnieliśmy także znaczenie kotów w życiu człowieka.

Podobno za każdym sławnym człowiekiem, stoi jakiś Kot.


FOTORELACJA Z OBCHODÓW DNIA KOTA W KLASACH I-III 


Opiekun Samorządu Szkolnego
K. Świegot

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Kot-czyli przyjaciel z pazurkiem. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free