Obóz językowy już za nami...

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Kinga Świegot

W dniach 22-29.06.2019 uczniowie z Naszej szkoły mieli możliwość skorzystania z obozu językowego w "Sportowej Osadzie" w Burzeninie, który był realizowany w ramach projektu "E-Pątnów, lepsza edukacja dla lepszej przyszłości uczniów i uczennic w Gminie Pątnów". Dzieci mogły nabywać umiejętności językowych od rodowitych lektorów z Australii, RPA czy Wielkiej Brytanii. Oprócz nauki języka dzieci miały czas na zabawę poznawając kulturę innych państw wraz ze swoimi native speakerami. Pobyt umilała choćby gra w crickiet, kapiele w basenie, wspinaczki linowe czy strzelnica. W czasie wypoczynku odbywały się kameralne koncerty akustyczne w wykonaniu samego Pana Phillipa Brackena oraz Pana Tamasza Sawickiego. Uczniowie powrócili do swych domów szczęśliwi, choć jednak z łezką w oku. Wszyscy będą zapewne wspominać ten czas z wielkim sentymentem i nadzieją że jeszcze kiedyś się spotkamy. FOTORELACJA

Kinga Świegot

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Obóz językowy już za nami.... Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free