Patron szkoły oczami uczniów

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Kinga Świegot

Dziś podczas obchodów Dnia Wiosny został rozstrzygnięty miedzyklasowy konkurs plastyczny "Reymontówka",który miał poprzez rzeźbę przedstawiać patrona Naszej Szkoły.Prace były oceniane pod kątem estetyki, wartości artystycznej oraz pomysłowości. Komisja konkursowa miała więc nie lada zadanie. Pod czujnym okiem naszych wychowawców powstawały prawdziwe dzieła sztuki z gipsu, plasteliny, masy solnej, cementu, drewna, papieru a nawet warzyw. Wykorzystano także pomoce dydaktyczne w nietypowy sposób. Dlatego zajęcie przez wszystkie klasy I MIEJSCA uważamy za sprawiedliwe. Wszystkie prace przekazane są szkole w celu jej udekorowania. Wszystkim wychowawcom oraz komisji konkursowej dziękujemy, a zwycięzcom składamy gratulacje. 

Fotorelacja

SU

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Patron szkoły oczami uczniów. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free