Zbiórka dla Polaków na Litwie

Drukuj
Kategoria: Samorząd Uczniowski Gimnazjum
Opublikowano Kinga Świegot

Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Samorządowych w Pątnowie oraz parafia Świętego Jana Ewangelisty w Pątnowie z Proboszczem przekazało dar od mieszkańców i uczniów w postaci strojów do Pierwszej Komunii Świętej.

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy. W sumie zostanie obdarowanych 52 dzieci. Stroje przekazane zostaną do polskiej parafii pod Wilnem na Litwie oraz świetlicy socjoterapeutycznej prowadzonej przez siostry zakonne na Litwie i posłużą kilku rocznikom dzieci.

 

 

CZĘŚCI STROJU KOMUNIJNEGO

ILOŚĆ

Sukienka

31

Bolerko

13

Torebka

13

Koszyczek

1

Wianek

6

Rękawiczki

3

Alba chłopięca

21

Spodnie

12

Buty damskie komunijne

4

Buty męskie komunijne

4

 

 

 

 

.

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zbiórka dla Polaków na Litwie. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free