Wycieczka do Łodzi

Drukuj
Kategoria: Dla rodziców
Opublikowano Edyta Klimas

 11 października 2019r. klasy VI wybrały się, pod opieką nauczycieli, na jednodniową wycieczkę do Łodzi. Głównym punktem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. "Koralina". Po przyjeździe do łódzkiego Teatru Pinokio uczniowie pełni ciekawości weszli do niewielkiej sali i zajęli swoje miejsca. po chwili zgasły światła, a na scenie pojawiła się główna bohaterka - Koralina. 

 

Dziewczynka trafia do świata po drugiej stronie tajemniczych drzwi. Odkrywa nową rzeczywistość, która pozornie jest dla niej bardziej sprzyjająca niż ta realna, w której wszyscy nazywają ją Karoliną, rodzice ignorują, a marzenia się nie spełniają. Mimo to dziewczynka bardzo szybko odkrywa prawdę o nowym świecie, który jest dla niej bardzo niebezpieczny.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem obserwowali poczynania Koraliny, które nie były dla nich oczywiste i przewidywalne. Szczególną uwagę wszyscy zwrócili na szybko zmieniającą się scenografię, zabawę światłem oraz interesujące postacie. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że tajemniczość i groza to podstawowe elementy tego intrygującego spektaklu.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w centrum gier laserowych na terenie Łódzkiej Manufaktury. Uczniowie podczas gry zespołowej (drużyna przeciw drużynie) strzelali do siebie wiązkami lasera. Pojedynek odbywał się w labiryncie, w którym czekały na zawodników dodatkowe niespodzianki oraz efekty świetlne i dźwiękowe. Gra na arenie dostarczyła naszym uczniom wielu pozytywnych wrażeń. 

To była wyjątkowa i pełna wrażeń wycieczka, po której pozostały miłe wspomnienia i pamiątkowe zdjęcie.

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Wycieczka do Łodzi. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free