Zdrowe posiłki

Drukuj
Kategoria: Dla rodziców
Opublikowano Edyta Klimas

      Zobacz obraz źródłowy W ramach europejskiego programu "Owoce, warzywa i przetwory mleczne w szkole" uczniowie klas V pod   kierunkiem  swoich wychowawców p. Edyty Klimas i   p. Magdaleny Pawlik przygotowali      na lekcji   wychowawczej zdrowe posiłki:   klasa Va - smaczne kanapki, klasa Vb - sałatkę owocową i owocowe szaszłyki.

  Uczniowie przynieśli do szkoły wszystko to, co jest niezbędne, aby zrobić   zdrowy posiłek (świeże warzywa, owoce, sery, masło, ciemne pieczywo...).   W ten sposób dzieci miały możliwość praktycznego zastosowania   poznanych  wcześniej na lekcjach zasad zdrowego odżywiania i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Przyrządzanie kanapek, sałatki oraz szaszłyków dało piątoklasistom wiele satysfakcji. Jednocześnie uczniowie uświadomili sobie, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu oraz jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw i owoców.

 ZDJĘCIA

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zdrowe posiłki. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free