Opłata z obiady

Szanowni Państwo,

opłaty za obiady, za miesiąc wrzesień należy uiścić do 18.09.2020 tj. do piątku.Koszt obiadów za miesiąc wrzesień wynosi 52  zł. Począwszy od miesiąca października opłaty należy dokonać do 12 dnia każdego miesiąca. W związku z pandemią i pracą zdalną szkoły, rozliczenie opłat dla przedszkolaków(chodzi o odliczenia) będzie zrealizowane w miesiącu październiku. Opłaty za obiady przyjmowane są w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:00 do 15:00. Rodzice dzieci przedszkolnych, którzy zadeklarowali pobyt dziecka w przedszkolu po godzinie 13:00,  również płacą za godziny dodatkowe do 18.09.2020r. Jeżeli dziecko nie uczęszcza do przedszkola np: z powodu choroby, rozliczenie godzin dodatkowych i ewentualny zwrot opłat dokonywany jest w miesiącu następnym.

D. Hanas - dyrektor ZSS Pątnów