01
01
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
02
02
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
03
03
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
04
04
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole

Opłata z obiady

Szanowni Państwo,

opłaty za obiady, za miesiąc wrzesień należy uiścić do 18.09.2020 tj. do piątku.Koszt obiadów za miesiąc wrzesień wynosi 52  zł. Począwszy od miesiąca października opłaty należy dokonać do 12 dnia każdego miesiąca. W związku z pandemią i pracą zdalną szkoły, rozliczenie opłat dla przedszkolaków(chodzi o odliczenia) będzie zrealizowane w miesiącu październiku. Opłaty za obiady przyjmowane są w sekretariacie szkoły w godzinach od 7:00 do 15:00. Rodzice dzieci przedszkolnych, którzy zadeklarowali pobyt dziecka w przedszkolu po godzinie 13:00,  również płacą za godziny dodatkowe do 18.09.2020r. Jeżeli dziecko nie uczęszcza do przedszkola np: z powodu choroby, rozliczenie godzin dodatkowych i ewentualny zwrot opłat dokonywany jest w miesiącu następnym.

D. Hanas - dyrektor ZSS Pątnów

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Opłata z obiady. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free