01
01
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
02
02
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
03
03
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole
04
04
Zespół Szkół Samorządowych w Pątnowie im. Wł. St. Reymonta o szkole

INFORMACJA DLA RODZICÓW- STOŁÓWKA SZKOLNA

Informuję, iż od 14.09.2020r. uruchomiona zostaje stołówka szkolna. W związku z powyższym proszę o zgłaszanie dzieci na obiady do piątku tj. 11.09.2020r. Informacja jest niezbędna do zaplanowania liczby wydawanych posiłków. Pierwszeństwo w korzystaniu ze stołówki szkolnej mają dzieci dojeżdżające oraz obojga rodziców pracujących. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie szkoły pod numerem 438865340 do piątku do godz. 15.

Dyrektor ZSS Patnów - D. Hanas

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 INFORMACJA DLA RODZICÓW- STOŁÓWKA SZKOLNA. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free