UBEZPIECZENIE UCZNIÓW Z OFERTAMI

SZANOWNI RODZICE

Informuję, iż decyzją Rady Rodziców wybrano ofertę ubezpieczenia. Pozostaje firma Allianz. Tak, jak w ubiegłym roku każdy rodzic sam zdecyduje o wariancie ubezpieczenia, będą trzy możliwości. Ponieważ w tym roku przedszkola mogą mieć 20% zniżkę, więc uwzględnione zostanie to w polisie dla przedszkolaków. Gdybyśmy przyjęli jedną polisę nie byłoby możliwości skorzystania ze zniżki dla przedszkoli. Po wyborze wariantu ubezpieczenia,  podpisanie polisy będzie odbywać się przy wpłacie składki. Informacje szczegółowe dotyczące poszczególnych wariantów można zobaczyć po kliknięciu w odpowiedni link poniżej. Polisa będzie obowiązywać od 1.09.2020r. Oczywiście w dalszym ciągu możecie Państwo ubezpieczyć dziecko we własnym zakresie a nie w szkole. To jest decyzja rodzica/ prawnego opiekuna.

Oferta dla przedszkola

Oferta dla szkoły